توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

نعمت رهبری

۱۳ آبان امسال مسیری دوگانه در پیش پای ملت ایران و مسئولان قرار گرفت، از یک سو دیپلماسی کشور در مسیر کاهش تنش ها و مذاکرات هسته ای و غیرهسته ای گام برمی دارد.

از سوی دیگر نه تنها نشانه های محکمی برای کاهش دشمنی های آمریکا نداریم که برخی از آنان در اظهاراتی شرارت آمیز، به ملت ایران اهانت می کنند و گروهی در این دوراهی می مانند که یک مرگ بر آمریکا بگویند یا در تجمع تبیین جنایت های آمریکا شرکت کنند یا نه؟

برخی با این پرسش مواجه می شوند که آیا برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در تضاد با مسیر مذاکرات فعلی است؟ یا برعکس می تواند پشتوانه ای مردمی برای دولتمردان ما باشد؟

آیا با حل مساله هسته ای همه مسائل ما با آمریکا حل می شود؟ یا آنها با هویت و اقتدار این نظام و ملت مشکل دارند؟ و آیا رابطه با آمریکا یعنی حل همه مشکلات اقتصادی، اجتماعی و... داخلی؟

سخنان رهبر انقلاب، پاسخی روشن بود به همه این پرسش ها؛ رهنمودهایی که می تواند مانع افراط و تفریط ها در میان گرایش های مختلف سیاسی و رسانه ای کشور باشد. قطب نمایی برای حرکت دقیق در خط مشی ترسیمی نظام در آزمون پیش رو.

این سخنان سرشار از منطق، صراحت و شجاعت است که می تواند ملت های چشم دوخته به ایران انقلابی را امیدوار و بیدار نگه دارد.

علاوه بر آن دولت بزرگ ترین سرمایه، اعتبار و پشتوانه را در بیانات دیروز با خود به همراه خواهد داشت، به شرط آن که همان قدر که به حمایت ها توجه می کنند، به هشدارهای ظریف و البته صریح نیز توجه داشته باشند.

با قطب نمای دقیقی که در پیش رو داریم، نه دشمنی ها را فراموش می کنیم، نه از آزمودن راه ها و تجربه های جدید واهمه ای به خود راه می دهیم.نه دست روی دست می گذاریم و دلخوش به لبخندهای فریبکارانه طرف، نه لحظه ای از حمایت و اعتماد خود به سربازان خط مقدم نبرد دیپلماتیک کشورمان می کاهیم.

با همین قطب نماست که امروز با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان با گام ها و شعارهایمان پشتوانه ای برای پیشبرد اهداف دولتمردان معتمد خود فراهم می سازیم.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan