توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

بهترین کشورهای جنوب شرقی آسیا

اگر به دنبال بهترین غذاها هستید ….

  1. ویتنام:

ویتنام کشوری است که مملو از غذاهای سالم به همراه سبزیجات فراوان که سرخ کردنی نیز در آن‌ها به ندرت دیده می‌شود یا زیاد سرخ نمی‌شوند و از همه مهمتر اینکه با سبزیجات و ادویه های تازه تمامی غذاها طعم دار می‌شوند. حتماً غذای فو، باه می و رول پیازچه را امتحان کنید.

  1. تایلند:

برای غذاهای تند و داغ باید به تایلند رفت. بی دلیل نیست که غذاهای تایلندی در تمام دنیا زبان زد می‌باشند. حتماً در سفر تایلند غذاهای خیابانی آن‌ها را امتحان کنید. غذاهایی خوشمزه، تازه طبخ شده و لذیذی هستند. حتماً برنج سرخ شده، پد تایلندی و سالاد پاپایا را امتحان کنید.

  1. سنگاپور:

سنگاپور کشوری گرانقیمت است. اما اگر از مراکز غذایی یا غذاهای خیابانی آن‌ها استفاده کنید می‌توانید مبالغ زیادی از پول خود را صرفه جویی کنید. دلتان برای مهربانی و خونگرمی مردمان این منطقه تنگ خواهد شد و مزه و طعم غذاهای آنجا تا مدتها زیر زبان شما باقی خواهد ماند. حتماً غذای برنج مرغی، خرچنگ فلفلی و میگو با غلات را فراموش نکنید.

اگر به دنبال سفرهای خارج از عرف هستید ….

  1. تیمور:

برای رسیدن به اینجا راه ساده‌ای در پیش ندارید چرا که مجبور هستید فقط از طریق پرواز گرانقیمت از کشورهای سنگاپور،اندونزی و استرالیا به این کشور بروید. از معماری دوره استعماری پرتغالیها لذت می‌برید و غواصی در زیر آب اقیانوس را تجربه خواهید کرد. آن‌ها حتی مجسمه مسیح خود را همانند ریودوژانیرو دارند.

  1. برونی:

نام کامل این کشور برونی دارالسلام می‌باشد. به معنی واقعی این کشور را باید ساکنین صلح دانست. بندر سری بیگاوان به عنوان پایتخت این کشور محلی شگفت انگیز است. گاهی احساس خواهید کرد که تنها مسافر این کشور هستید! به هر حال اکتشاف و بازدید از کوچه های آبی و آبراه های اتصالی روستایی و شهری کامپونگ آیر و یا برنامه بازدید از جنگل بارانی اولو تمبورونگ باعث می‌شود که از حیات وحش بکر و جذاب آن نفس شما به شماره بیفتد.

اگر به دنبال بازدید و لذت از معابد هستید …..

  1. کامبوجیا:

با دو کلمه می‌توان کل سفر را خلاصه کرد: معبد آنگکور. دیدن معبد عظیم و پیچیده آنگکور ارزشی برابر با دیدن کل جنوب شرق آسیا دارد. حتماً در بازدید از این معبد برنامه‌ریزی کنید تا طلوع آفتاب را از پشت این معبد به نظاره بنشینید. به غیر از این معبددر شهرهای دیگر نیز ده‌ها معبد جذاب برای بازدید مثل توک توک و غیره وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم آن‌ها را از دست ندهید.

  1. میانمار:

اگر تا به حال نام باگان را نشنیده اید شاید لازم باشد که برنامه سفری برای دیدن هزاران معبد در محدوده وسیعی از این کشور را تنظیم کنید. هر یک از این معابد تاریخچه و حذابیت خود را دارند. یک بالون با هوای گرم که بازدید از کل این مناطق را در اختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند دلنشین و مهیج و بیاد ماندنی باشد.شما با دیدن باگان شاید با ما هم عقیده شوید که به نظر زیبایی غیرقانونی را تجربه کرده‌اید.

گیتی
سلام . شما هم لینک شدین . ممنون از همکاریتون .
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan