توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

زیباترین زنان جهان

۱۵) فیلیپین

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

این کشور رتبه‌ی دوم بیش‌ترین برد ”چهار جشنواره‌ی بزرگ بین‌المللی زیبایی“ را دارد. آن‌ها هر سال یکی از مدعیان قدرتمند این جشنواره‌ها هستند اما زیبایی فقط بخش کوچکی از فیلیپینی بودن است. آن‌ها به خاطر ملاحت، مهربانی و ارزش‌های خانواده‌محورشان معروف هستند.


۱۴) انگلستان

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

امروزه بریتانیا کم کم در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ مختلط است و به همین خاطر زنان بریتانیایی با ظاهر و رنگ‌های مختلف دیده می‌شوند. این روزها بریتانیایی‌ها از برترین تولیدکنندگان مدل‌ها و سلبریتی‌های معروف هستند. آن‌ها بسیار تحصیل کرده هستند سلیقه‌ی خوبی در مد دارند.

۱۳) استرالیا

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

زنان استرالیایی چهره‌های بسیار متفاوتی دارند. زیبایی آن‌ها محصول مهاجران مختلفی از سراسر دنیا است. آن‌ها عاشق مد هستند و همیشه به ظاهرشان توجه دارند. خوش‌مشرب، اجتماعی و سرگرم کننده هستند.

۱۲) ایالات متحده آمریکا

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

به دلیل پیشرفت‌شان در حوزه‌های سلامت و فن‌آوری، می‌دانند چطور مراقب خودشان باشند و زیبا بمانند. وقتی به لس‌انجلس، میامی و نیویورک می‌روید، خیابان‌ها پر از آمریکایی‌های زیبا است. آن‌ها با اعتماد به نفس، سرگرم‌کننده، مستقل و بسیار صمیمی هستند.


۱۱) کانادا

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

به دلیل چند فرهنگی بودن کانادا ، ترکیب زیبایی از ژن‌ها در آن پدیدار شده است. زنان کانادایی با نزاکت، ورزش دوست و سرگرم کننده هستند. هم‌چنین بسیار تحصیل کرده و مستقل هستند. آن‌ها عاشق مد و مراقبت از خود هستند تا موقر جلوه کنند.

۱۰) هلند

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

رتبه دهم به زنان هلندی تعلق دارد. زنان هلندی نه تنها زیبا بلکه قدبلند هم هستند. قد متوسط در این کشور ۱۷۳ سانتی‌متر است و بیش‌ترشان بلوند هستند.

۹) ایتالیا

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

یکی از بهترین کلمات برای توصیف ایتالیایی‌ها ”با کلاس“ است. اکثر زن‌های ایتالیایی چشمانی قهوه‌ای دارند. در ایتالیا می‌توانید زنان زیبای بلوند و سبزه را کنار هم ببینید. آن‌ها به لباس پوشیدن و استایل‌شان اهمیت زیادی می‌دهند و به همین خاطر همیشه با اعتماد به نفس و خوش ظاهر هستند.

۸) ونزوئلا

Adriana-Vasini

این سرزمین از موهبت زنان زیبا برخوردار است. جشنواره‌های ملکه‌ی زیبایی گواه آن است. ونزوئلایی‌ها رکورد بردن بیش‌ترین تاج ملکه زیبایی را در اختیار دارند و همیشه جزو برترین‌های این جشنواره‌ها هستند. زنان ونزوئلایی اندامی کشیده و ظاهری خیره‌کننده دارند.

۷) روسیه

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

روسیه کشور برازنده‌ترین زنان دنیا است. بیش‌تر زنان روس قد بلند و موهای بلوند، چشمان آبی، استخوان‌های گونه‌ی برجسته و اندامی زیبا دارند. راز این زیبایی ترکیب ویژگی‌های غربی و شرقی است. آن‌ها با اعتماد به نفس، تحصیل کرده و قوی هستند.

۶) کلمبیا

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

زنان کلمبیایی که چندان فاصله‌ای با ونزوئلا ندارند، بسیار زیبا و جذاب هستند. این زنان لاتین پوست برنزه‌ی طبیعی، موهای تیره و چشمانی زیبا دارند. بیش‌تر آن‌ها بسیار مهربان، صادق و خانواده دوست هستند.

۵) آرژانتین

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

زنان آرژانتینی خوش چهره هستند و به زیبایی‌شان بسیار اهمیت می‌دهند. آن‌ها عاشق مراقبت از پوست و موهایشان هستند تا همیشه مسحورکننده به نظر برسند.

۴) دانمارک

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

زنان دانمارکی آن‌قدر زیبا هستند که رتبه چهارم را به خود اختصاص دهند. آن‌ها بلوند، ظریف و با قد متوسط هستند. زنان دانمارکی پوست زیبا و چشمان آبی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می‌سازد. زنان دانمارکی با اعتماد به نفس و هدفمند هستند.

۳) اکراین

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

آن‌ها شبیه زنان روسی اما زیباتر هستند. همیشه مراقب خود هستند تا موقر و زیبا جلوه کنند. حس شوخ طبعی زیادی دارند و نزدیک شدن به آن‌ها کار سختی نیست. همه‌ چیز آن‌ها بی‌نقص است و به همین خاطر در رتبه‌ی سوم قرار دارند.

۲) برزیل

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

برزیل کشور زیباترین زنان جهان است. بلوند یا سیاه فرقی نمی‌کند، هردو زیبا هستند. هردو ظاهری ورزشی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می‌کند. اندام و تناسب بدن برایشان بسیار مهم است. آن‌ها تحصیل کرده اما بسیار اجتماعی هستند. هاشق سفر کردن، رقصیدن و شرکت در آیین‌های سنتی و فرهنگی هستند.

۱) سوئد

۱۵ کشور با زیباترین زنان جهان

سوئد کشور الهه‌ها است و به همین دلیل در رتبه اول قرار دارند. زیبایی آن‌ها غیرواقعی به نظر می‌رسد. آن‌ها قدبلند، ظریف و بلوند هستند. چشمان آبی، پوست روشن، دماغ قلمی و چانه‌ی زاویه‌داردارند. عاشق مد هستند اما آرایش غلیظ نمی‌کنند تا طبیعی‌تر به نظر برسند. زنان سوئدی ترکیبی از زیبایی و ذکاوت هستند. آن‌ها فوق‌العاده باهوش و مستقل هستند.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan