توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

روستای میمند در خطر؛ به علت مهاجرت ساکنانش

روستای میمند یکی از روستاهای برجسته کشور است. این روستا باید به گردشگران داخلی و خارجی معرفی شود که برای انجام این کار باید تبلیغات ملی و فراملی توسط مدیریت جدید پایگاه ثبت جهانی میمند انجام شود.

همچنین لازم است تا کارگاه‌های مختلف صنایع دستی در این روستا راه‌‌اندازی شود تا از این راه اشتغال‌زایی، احیا و ماندگاری هنرهای سنتی و بومی ایجاد شود.

هرگونه زیرساخت جدید باید با کسب مجوز از پایگاه ثبت جهانی میمند صورت پذیرد و نباید ساختار و بافت روستا به بهانه خدمات‌رسانی به گردشگران آسیب ببیند.

همکاری مدیران و مسئولان محلی با مدیریت جدید پایگاه ثبت جهانی میمند لازم بوده و هرگونه تغییرات و آسیب رساندن به حریم روستای میمند جبران‌ناپذیر است و حتی می‌تواند سبب خروج این روستا از فهرست میراث جهانی شود.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan