توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

روستای ایگل EGEL در نزدیکی تهران

ایگل روستایی است که به دلیل آب فراوان باغات زیادی دارد. محصولات عمده این روستا شامل گیلاس، آلبالو، سیب، گردو می‌شود و همچنین آلو زرد، آلو سیاه و آلوچه. علاوه بر این یک نوع میوه خاص و کمیاب نیز در باغات ایگل یافت می‌شود که “رزبری” نام دارد. میوه‌ای قرمز رنگ مابین آلبالو و انگور قرمز. این روستا به دو بخش “بالا ده” و “پایین ده” تقسیم می‌شود و دارای امکاناتی چون برق، تلفن و لوله‌کشی آب است. خانه‌های روستا دارای چاه فاضلاب است.

طبیعت روستای ایگل

جمعیت روستا بالغ بر ۸۰۰ نفر است اما در زمستان به کمتر از نصف کاهش می‌یابد زیرا چوپان‌ها با شروع پاییز گوسفندان خود را به سمت مناطق گرمسیری تهران مانند شهر ری و ورامین می‌فرستند و با شروع بهار به روستا برمی‌گردند. اکثرا نام‌های فامیل اهالی روستا، “کمالی” و “آقابیک” است.

برای یک گردش یک روزه به حوالی تهران می‌توانید این روستای زیبا را انتخاب کنید و از تماشای آبشار و روستای ایگل لذت ببرید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan