توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

پارک بازیافت تهران کجاست؟

عده‌ای از افراد خلاق و نوآور در کشور ما نیز چنین ایده‌ای را در پارک بازیافت پیاده کرده‌اند. آنها با استفاده از دورریختنی‌ها، تندیس‌ها و مجسمه‌های جالبی از حیوانات درست کرده‌اند که پیشنهاد می‌کنیم حتما از آنها دیدن کنید.

تندیسی از زباله در پارک بازیافت تهران

در این پارک با استفاده از ایده بازیافت، سعی شده از پسماندهای خشک در ساخت تندیس‌ها و همچنین گلدان‌ها و نیمکت‌ها استفاده شود.

ایده چنین پارک‌هایی در کشورهای دیگر پیاده شده و در ایران این اولین بار است که چنین پارکی احداث می‌شود.

فیل لاستیکی در پارک بازیافت تهران

ایده این پارک جدید است و می‌تواند تجربه جدید و جالبی را به خصوص برای کودکان رقم بزند. ضمن اینکه آنها را با مفهوم بازیافت آشنا می‌کند.

مجسمه عکس و سوار در پارک بازیافت تهران

پارک بازیافت در محله علی آباد، بالاتر از بزرگراه آزادگان غرب، بلوار دستواره، خیابان باستانی پور در منطقه ۱۶ شهرداری تهران قرار دارد.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan