توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

موها در مورد سلامتی چه می گویند

** ریزش روزانه 100 عدد مو نشانه بدی نیست ولی اگر با شانه کشیدن و یا خوابیدن میزان زیادی از موهای شما می ریزد می تواند نشانی از بیماری های هورمونی در بدن شما باشد که باید به آن ها دقت کنید. این بیماری ها می توانند مشکلات مختلفی در قسمت های مختلف بدن شما ایجاد کنند. یکی از بهترین راه های جلوگیری از این مشکل ورزش و همچنین استفاده از مواد غذایی طبیعی است.

** جنس موها در سر هر فردی ممکن است با دیگری متفاوت باشد و نازک و ضخیم بودن آن ها نیز از این دسته است. اما هر مویی دارای یک استاندارد خاص است. اگر احساس کردید که موهای شما بسیار نازک شده است باید سریعا به یک دکتر غدد مراجعه کنید. این مشکل می تواند نشانی از کم کاری های غده تیروئید شما باشد. برای درمان این بیماری سریعا به پزشک مراجعه کنید و آن ها می توانند به شما راهنمایی خوبی دهند.

** همانطور که گفتیم از دست دادن دانه ای مو در شرایطی خیلی هم بد نیست و همچنین لازم هم هست اما اگر به صورت دسته ای موهایتان را از دست می دهید می تواند نشانه ای از بیماری خاصی است که در آن بدن شما به خودش حمله می کند و بیماری های دیگر را به وحود می اورد. دراین شرایط مراجعه به پزشک بسیار لازم است و البته می توانید در تحول در شیوه غذا خوردن و همچنین ورزش از این مشکل پیشگیری کنید.

** با گذر عمر ممکن است موهای شما تغییر رنگ دهد و همچنین به رنگ خاکستری تبدیل شود اما اگر خیلی زودتر از موعد موهای شما خاکستری رنگ شد بدانید که دچار مشکلات خاصی از جمله کمبود ویتامین B12 است. همچنین ممکن است بیماری های دیگری نیز در پشت پرده خود داشته باشد. برای اینکار بهتر است ویتامین را در بدن خود تقویت کنید و همچنین خوردن غذاهای مقوی را فراموش نکنید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan