توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

گران‌ترین خودروی جهان

سامانه جدید با موتور ۶۳۰ اسب بخار نیرودهی می شود و بهای آن ۲۴۶ هزار و ۲۸۹ دلار اعلام شده است. این خودرو خاکستری، ظرف ۴.۴ ثانیه از سرعت صفر به سرعت ۹۶.۵۶ کیلومتر در ساعت می رسد.

سازندگان، شاسی فناوری پیشرفته این خودرو را طوری ساخته اند که کاربران هنگام عبور آن از روی تپه های صحرای آفریقا احساس راحتی کنند.

داخل این خودرو نیز شبیه سالن های ورزشی است و به مجموعه ای از صفحات او ال ای دی مجهز است که راننده را از میزان سرعت آن آگاه می کند.

این فناوری همچنین دارای تجهیزاتی برای سرگرمی است و امکانات آن بنا بر نیازهای مشتری ها تنظیم می شوند.

موتور بزرگ «LSX Bowtie» سامانه مزبور را نیرودهی می کند و این خودرو از کمک فنر ۳.۰ King استفاده می کند.

خودروی Sidewinderخودروی Sidewinderخودروی Sidewinderخودروی Sidewinderخودروی Sidewinder

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan