توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

۵ چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم و ۵ چیز که نباید خرج کنیم!


امروزه وسایل الکترونیکی جزء جدا نشدنی زندگی ما هستند ولی منطقی نیست پول زیادی برای جدید ترین مدل این نوع کالا ها هزینه کنید چون نو و به روز بودن آن ها به سرعت از بین می رود و ارزش پرداخت پول زیاد را ندارند.
5 چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم - وبلاگ ایسام
 • دکور منزل
  طراحی دکور منزل با پرداخت هزینه بسیار زیاد و بر اساس اخرین مد که در مجله می بینید برای داشتن یک خانه زیبا ضروری نیست. همیشه می توان با استفاده از وسایل نه چندان گران قیمت و دست ساز دکوری خاص و منحصر به فرد برای منزل تهیه کرد.
 • ماشین
  تعویض دائم خوردو با آمدن یک مدل جدید تر به بازار سبک زندگی هوشمندانه ای نیست و باعث می شود ضرر مالی زیادی را متحمل شوید.
 • لباس های مد روز
  خریدن لباس و سایر وسایل هر چند وقت یکبار لازم است ولی دنبال کردن مد، وسایل برند و گران قیمت غیر ضروری است.
 • جواهرات
  زیورآلات گران قیمت برای شرایط رسمی مناسب هستند و اگر شما توانایی خرید آنها را ندارید بهتر است از زیورآلات معمولی استفاده کنید.
  5 چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم - وبلاگ ایسام
 • 5 چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم - وبلاگ ایسام
  ۵ چیز که باید برای آنها هزینه کنید

  1. تحصیل
   یادگیری حس رضایت و خوشحالی زیادی به دنبال دارد و به عنوان مثال یادگیری یک زبان جدید می تواند یک تجربه فوق العاده باشد. ممکن است کلاسهای زبان گران قیمت باشند ولی ارزش پولی که برای آنها هزینه می کنید را دارند. یادگیری یک زبان دریچه ای رو به فرهنگ جدید است و ممکن است در جنبه های زیادی از زندگی به شما کمک کند.
  2. سفر
   سفر ممکن است پر هزینه باشد ولی خاطرات آن یک عمر باقی می ماند. حتی اگر تجربه تلخ باشد باز هم ارزشمند است چون معمولا پس از گذشت زمان از یک تجربه تلخ به آن می خندیم. بعضی از نقاط دنیا بسیار دیدنی هستند و سفر به آنها ارزشی معادل خرید یک لپتاپ یا گوشی جدید دارد.
   5 چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم - وبلاگ ایسام
  3. موسیقی
   یادگیری نواختن یک ساز می تواند روی فرهنگ خانواده شما اثر بسیار خوبی داشته باشد و شما می توانید با فرزندانتان از این هنر لذت ببرید و خاطرات بسیار زیبایی بسازید.
  4. کتاب
   کتاب کالایی بسیار ارزشمند است که برای هر خواننده تجربه جدیدی رقم می زند و می تواند نسل به نسل منتقل شود. کتاب ها دروازه ای به دنیایی کاملا متفاوت هستند.
   5 چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم - وبلاگ ایسام
  5. غذا
   امتحان کردن غذا های جدید مخصوصا در مسافرت ایده ای بسیار عالی است. به جای خرید یک کیف گران قیمت می توانید یک غذای بسیار عالی بخورید. شرکت در کلاسهای آشپزی و یادگیری یک سبک جدید در تهیه غذا هم می تواند تجربه خوبی برای شما باشد.
   5 چیز که باید پول بیشتری برای آن ها خرج کنیم - وبلاگ ایسام

  به یاد داشته باشید به جای خرید وسایل پول خود را برای ایجاد خاطرات هزینه کنید.

  نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ آیا با نکات بیان شده در این نوشته موافقید؟

  پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
  پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
  Designed By Erfan Powered by Bayan