توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

کدام ستاره ها IQ بالایی دارند؟

۱. ناتالی پورتمن

پورتمن با معدل ۴.۰ از دبیرستان فارغ التحصیل شده و به دانشگاه هاروارد رفت و مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی گرفت. او زبان های عبری، فرانسه و ژاپنی را خیلی روان صحبت می کند.

۲. کیت بکینسیل

او در دانشگاه آکسفورد، ادبیات و زبان های فرانسه و روسی خوانده است. او دوبار جایزه مسابقه نویسندگان جوان دبلیو. اچ. اسمیت را با داستان های کوتاه و شعرهایش برده است. او به زبان های آلمانی، روسی و فرانسه خیلی خوب صحبت می کند.

۳. کوئنتین تارانتینو

با آنکه ترک تحصیل از دبیرستان یکی از احمقانه ترین کارهای او بوده است، ولی تارانتینو با IQ ۱۶۰ عضو سازمان منسا است.

۴. جودی فاستر

فاستر به عنوان دانش آموز ممتاز از دبیرستان فرانسه زبان لوس آنجلس فارغ التحصیل شد. او سپس به دانشگاه ییل رفت و با درجه عالی مدرک ادبیات گرفت. او زبان فرانسه را خیلی خوب صحبت می کند.

۵. شارون استون

او که یکی از اعضای مشهور منسا است، در سن ۱۵ سالگی در دانشگاه ادینبورو پنسیلوانیا ثبت نام کرد. IQ او ۱۵۴ است.

۶. مت دیمون

او که در دوره راهنمایی و دبیرستان همیشه معدل عالی کسب می کرد، در دانشگاه هاروارد رشته زبان انگلیسی خوانده است.

۷. آلیشیا کیز

آلیشیا در سن ۱۶ سالگی با معدل عالی از دبیرستان فارغ التحصیل شد. او بورس تحصیلی خود از دانشگاه کلمبیا را به خاطر دنبال کردن حرفه موسیقی اش پس داد.

۸. استیو مارتین

شاید او آدمی دیوانه و وحشی باشد، ولی احمق نیست. رشته دانشگاهی او فلسفه بوده است و حتی زمانی می خواست استاد دانشگاه شود. IQ او ۱۴۲ است و یکی از اعضای منسا است.

۹. شکیرا

شکیرا که IQ او ۱۴۰ است، فقط یک صورت زیبا نیست، بلکه یک خواننده جذاب و باهوش است.

۱۰. کلیر دینز

او به مدرسه اعیانی دالتون در شهر نیویورک دبیرستان فرانسه زبان لوس آنجلس رفته است. او قبل از آنکه تحصیلاتش را بخاطر حرفه بازیگری رها کند، در دانشگاه ییل رشته روانشناسی می خواند.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan