توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

چهره هایی با گذشته دردناک و غم انگیز...

این هنرپیشه و مدل زیبای آفریقایی در ۱۵ سالگی شاهد بدترین و وحشتناک ترین صحنه عمرش بوده است. پدر او دائم الخمر بود و همیشه با مادر شارلیز در حال مشاجره و دعوا بود که یک روز او به مادر شارلیز حمله می کند و هر دوی آنها را به مرگ تهدید می کند. مادر شارلیز برای دفاع از خود و دخترش در مقابل چشمان او، شوهرش را به ضرب گلوله از پا درمی آورد.

اپرا وینفری

ستاره مشهور تلویزیون یعنی اپرا زندگی سختی را پشت سر گذاشته است. پدر و مادر او دو نوجوان بودند که در فقر او را به دنیا آوردند و خیلی زود هم از یکدیگر جدا شدند. اپرا در می سی سی پی به دنیا آمد و پس از آنکه به ویسکانسین نقل مکان کردند، در ۹ سالگی دائماً از سوی اقوام مورد تجاوز قرار می گرفت. به خاطر چنین ضربه هایی او به مواد مخدر و الکل رو آورد. او یک زایمان زودرس نیز داشت و البته پسرش خیلی زود بعد از تولد مرد. وقتی او به عنوان گزارشگر تلویزیونی کارش را شروع کرد، همه چیز کم کم برای او رنگ امید گرفت.

شنایا تواین

این خواننده کانادایی هم به سهم خودش سختی های زیادی را تجربه کرده است. او در فقر بزرگ شد تا جائی که در منزلشان هیچ چیز برای خوردن نداشتند. او در ۲۱ سالگی در تصادفی مادر و پدرخوانده اش را از دست داد و از آن به بعد خودش از ۳ خواهر و برادرش مراقبت کرد. نکته قابل توجه این است که طبق مطالعات دانشمندان دانشگاه تورنتو و دانشگاه کالیفرنیا و بر اساس نسبت های طلایی هندسی، تواین بی نقص ترین چهره دنیا را دارد.

دمی مور

دمی از یک پدر نوجوان دایم الخمر و یک مادر با اختلال دوقطبی به دنیا آمد و پدرش هیچ وقت در کنارش نبود. پدرخوانده اش بخاطر اعتیادهای مختلفش همیشه در کاریابی مشکل داشت و خانواده آنها ۱۵ بار اسباب کشی کرد. والدین او هر دو به شدت دایم الخمر بودند و خشونت فیزیکی همیشه بین آنها وجود داشت. در سال ۱۹۸۰ پدرخوانده او خودکشی کرد. دمی بعد از ترک تحصیل توانست در General Hospital نقشی به دست آورد و از آن به بعد زندگی او عوض شد.

کیانو ریوز

این بازیگر موفق در زندگی اش بارها قلبش شکست. پدر کیانو وقتی که خیلی بچه بود او را ترک کرد. در سال ۱۹۹۳، او بهترین دوستش، ریور فینیکس، را بخاطر اوردوز مواد مخدر از دست داد. در ژانویه ۲۰۰۰، کیانو و همسرش، جنیفر سایم، دختر مرده به دنیا آمده شان، اِیوا، را به خاک سپردند. درست یک سال بعد جنیفر کنترل اتومبیلش را از دست داد و در تصادفی وحشتناک مرد.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan