توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

یادی از منوچهر نیستانی در سالگرد تولدش

نخستین شعرهای نیستانی در روزنامه‌های «بیداری»، «هفت واد» و «اندیشه کرمان» چاپ شدند و اولین دفتر شعرش با نام «جوانه» در سال ۱۳۳۳ در کرمان منتشر شد. شعرها و نوشته‌های کودکانه نیستانی در سال‌های ۱۳۳۴ تا ۱۳۳۵ بیشتر با نام مستعار «نی‌نی» در صفحه کودکان مجله «امید ایران» به نام‌های «بچه‌های امروز» به چاپ می‌رسید. او مدتی نیز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کار پرداخت و در سال ۱۳۵۳ کتاب «گل اومد بهار اومد» را با تصویرگری پرویز کلانتری در کانون منتشر کرد. «جوانه»، «خراب»، «دیروز، خط فاصله» و «دو با مانع» (برگزیده شعرها) مجموعه‌های شعر منتشرشده این شاعرند. منوچهر نیستانی، ۲۹ اسفندماه ۱۳۶۰ در حالی که ۴۵ سال بیشتر نداشت، دچار سکته قلبی شد و از دنیا رفت.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan