توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

اولین بانوی اسیر ایرانی

او در خاطراتش از روز قبل از اسارتش می گوید: «خرمشهر بودیم. جنگ واقعی آنجا بود. یک لحظه صدای انفجار قطع نمی شد. زن ها و بچه ها از شهر رفته بودند. مسجد جامع شده بود پایگاه نیروها. ما در خانه ای روبه روی مسجد که قبلا مطب بود، مستقر شدیم. یکی از اتاق ها را کردیم درمانگاه. شب دو دسته شدیم؛ شهید دکتر صادقی و دو نفر دیگر یک گروه، من و برادر جرگویی و زندی گروه دیگر. قرار شد هر گروه یک روز خط مقدم باشد و یک روز همانجا توی درمانگاه. صبح شهید دکتر صادقی با دو نفر دیگر رفته بودند خط و در آن روز ما در درمانگاه بودیم. دو سرباز که خیلی آشفته بودند، آمدند و گفتند: «خیلی شهید و مجروح داده ایم. کمک می خواهیم.» ما با آن دو سرباز سوار آمبولانس شدیم که برویم خط. نمی دانستیم خط دست عراقی ها افتاده است. آنقدر نزدیک شدیم که با مسلسل می توانستند ما را هدف بگیرند. یکدفعه یک گلوله تانک خورد کنار ماشین، پریدیم پایین که پناه بگیریم که به اسارت در آمدیم.»

چند روز پس از اسارت فاطمه ناهیدی سه خانم ایرانی دیگر هم اسیر شدند. ناهیدی و همراهانش اردیبهشت ۱۳۶۰ دست به اعتصاب غذا زدند و با این اعتصاب مسئولان عراق موافقت کردند آنها برای خانواده هایشان از طریق صلیب سرخ نامه بنویسند. این چهار زن غیور ایرانی بالاخره بعد از تحمل شکنجه های روحی و روانی، بهمن ۱۳۶۲ آزاد و از طریق ترکیه وارد میهن اسلامی شدند.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan