توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

سمبل استقامت

همان موقع ها بود که شهید بهشتی مدرسه دین و دانش را در قم افتتاح کرد و این گونه شد که او در دوره راهنمایی از محضر استادانی چون شهید آیت الله مفتح و شهید بهشتی استفاده کرد.

بعد از گرفتن دیپلم، دایی او اصرار داشت که علی اکبر را برای تحصیلات به آلمان بفرستد، ولی او مقاومت کرد و برای فراگرفتن تحصیلات حوزوی به مشهد کوچید.

با شروع نهضت امام خمینی(ره)، سیدعلی اکبر جوان همراه با حاج مصطفی فرزند امام(ره) وارد جریانات سیاسی شد و به مبارزه علیه رژیم پهلوی پرداخت. اما اوج درخشش او در زمان جنگ تحمیلی بود؛ هنگامی که با آغاز جنگ به گروه دکتر چمران در ستاد جنگ های نامنظم پیوست و به سازماندهی نیروهای مردمی پرداخت.

ابوترابی فرد سرانجام بیست وششم آذر ۵۹ در یکی از مأموریت های شناسایی عملیات ستاد جنگ های نامنظم به اسارت نیروهای عراقی درآمد. از او به عنوان یکی از سمبل های مقاومت در اسارت زندان های رژیم بعثی یاد می کنند. او ده سال اسارت را سرافرازانه تاب آورد و در نهایت آزاد شد.

بعد از جنگ نیز او همچنان به فعالیت های خود ادامه داد. نماینده ولی فقیه در امور آزادگان و نیز نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی از جمله مهم ترین فعالیت های سید آزادگان است.

سید دوازدهم خرداد ۱۳۷۹ در مسیر زیارت حرم علی بن موسی الرضا به همراه پدرش آیت الله سیدعباس ابوترابی فرد بر اثر سانحه رانندگی درگذشت و پیکر هر دو در صحن آزادی حرم امام رضا به خاک سپرده شد.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan