توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

دیوید اگیلوی

او یکی از تاثیر گذارترین افراد در صنعت تبلیغات مدرن در آمریکا است تا جایی که به او لقب پدر تبلیغات مدرن داده شده است. بسیاری او را نابغه دنیای تبلیغات می دانند.

وی شرکت اگیلوی و ماثر رادر سال ۱۹۴۵ میلادی بنیان گذاشت.
دیوید اگیلوی در سال ۱۹۴۸ هنگامی که ۳۹ سال سن داشت شرکت خود را با عنوان اگیلوی و ماثر در خیابان مدیسون نیویورک گشود. او در مدت ۵ سال توانست به شخصیتی برجسته در خیابان مدیسون تبدیل شود و بعدها لقب سلطان خیابان مدیسون را به خود اختصاص داد.

یکی از مشهورترین کتابهای او که در ایران هم توسط انتشارات سیته به چاپ رسیده است، اعتراف های یک تبلیغاتچی است. این کتاب چکیده ای از روشهای کاری، منش و یافته های این انشان موفق در عرصه تبلیغات است.
وب سایت: www.ogilvy.com

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan