توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

10 جای دیدنی که باید قبل از مرگ دید

۲. مجتمع تفریحی و سونای وستین مائوئی – آمریکا (Westin Maui Resort & Spa)

Westin-Maui-Resort-&-Spa-Hawaii

یک سالن فوق العاده با چندین آبشار و حوض به مهمانان این مجتمع کاناپالیایی خوش آمد می گوید، که مجهز به منظره های تحیر برانگیز، خدمات دوستانه، سونای افسانه ای و استخر های زیبا است. مجتمع تفریحی و سونای وستین مائوئی در کاناپالی در عرض یک ساحل افسانه ای با شن سفید قرار دارد.

۳. حوضچه های سحرآمیز جزیره ی اسکای – اسکاتلند (The Fairy Pools on the Isle of Skye)

حوضچه های سحرآمیز جزیره ی اسکای

2dy6d

اگر قصد سفر به این جزیره ی زیبا را دارید، حتما باید این حوضچه های افسانه ای در تپه های کولینز را ببینید. حوضچه های سحرآمیز یک دسته دریاچه و آبشار با آب زلال و سرد است که در بالای تپه های اطراف شکل می گیرد و به سمت پایین جاری می شود.

۴. غار مرمر دریاچه ی کاررا – شیلی (Marble Caverns of Carrera Lake)

غار مرمر دریاچه ی کاررا

معبد لاجورد ، دریاچه ی کاررا در پاتاگونیا شیلی، یکی از عجایب دنیا است که به راحتی می توان لقب زیباترین شبکه ی غاری را به آن نسبت داد. یک معبد لاجوردی طبیعی، با دیوارهای مرمر درون این شبکه ی غاری پر از آب نشان دهنده شکوه جغرافیایی سیاره مان است.

۵. پل شهارت – یمن (The Shahara bridge)

پل شهارت

این پل در قرن ۱۷ میلادی جهت متصل نمودن شهرهای بالای کوه به ایالت یمن، ساخته شد. هم چنین از این پل در برابر مهاجمان ترک استفاده می شد. این پل منظره زیبایی دارد و یکی از جاذبه های توریستی مشهور است.

۶. آبشار های هاواسو – پارک ملی گرند کانیون، آمریکا (Havasu Falls)

آبشار های هاواسو

به راحتی می توان گفت که این آبشارها بهشت روی زمین هستند، یک آبشار بسیار زیبا و هیجان انگیز در دل یک دره ی دور افتاده در ایالت آریزونا. آبشارهای تماشایی و جامعه ی منزوی درون منطقه ی سرخپوستی هاواسوپای سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اهالی هاواسوپای ارتباط نزدیکی با آب و زمین دارند. این آب سبز-آبی برای بومیان مقدس است.

۷. دره ی Fjaðrárgljúfur – ایسلند (Fjaðrárgljúfur Canyon)

fjaorargljufur-iceland-canyon

Fjaðrárgljúfur دره ای در جنوی شرقی ایسلند است که عمق آن ۱۰۰ متر و حدود ۲ کیلومتر طول آن و رود Fjaðrá در آن جریان دارد. این دره در نزدیکی جاده ی کمربندی نزدیک دهکده ی Kirkjubæjarklaustur قرار دارد. دره توسط فرسایش تدریجی جریان آب یخچال ها میان سنگ ها و پالاگونیت ها در طول هزاران سال تشکیل شده است.

۸. آرانگ کِل، دره ی نیلام – کشمیر، پاکستان (Arang Kel)

آرانگ کِل

یک دهکده ی سبز زیبا و باشکوه در دره ی نیلام کشمیر، که در بالای تپه ای نزدیک کِل، حدود ۴۵۷ متر بالاتر از رودخانه ی نیلام قرار گرفته است. این دهکده هم چنین سرشار از مناظر زیبا است. قطعه ای از بهشت که در کشمیر یافت می شود.

۹. حصارهای تیره – ایرلند شمالی (The Dark Hedges)

حصارهای تیره

این جاده ی زیبای درختان راش، توسط خانواده ی استوارت در قرن هجدهم کاشته شدند. حصارهای تیره یکی از پدیده های جهان در شمال ایرلند است که به کرات از آن عکس برداری شده و هم چنین یکی از پرطرفدارترین جاذبه های جهانگردی است. این درختان به منظور ایجاد چشم انداز زیبا برای تحت تاثیر قرار دادن مسافران کاشته شدند.

۱۰. ساحل نزدیک مرسی مطروح – مصر (Marsa Matruh)

Coast-near-Marsa-Matruh-–-Egypt

مرسی مطروح یکی از مناطق توریستی مصر است که به عنوان تفریگاه اروپایی ها و اهالی قاهره است که می خواهند از پایتخت فرار نموده و از گرمای لذت بخش تابستان استفاده نمایند. شهر به دلیل شن های نرم و سفید و آب های آرام و شفافش مشهور است.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan