توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

فروشگاه‌های آنلاین درحال نابود کردن خرده فروشی سنتی هستند

اگرچه در ابتدای شکل‌گیری فروشگاه‌های آنلاین تنها محصولات مشخصی توسط آنان عرضه می‌شد اما هم اکنون حتی امکان خرید نان، گوشت و پوشک بچه نیز از این فروشگاه‌ها وجود دارد. در نموداری که توسط بیزینس اینسایدر  متنتشر شده است مقایسه‌ای بین خریدهای آنلاین و خرید از فروشگاه‌های سنتی در دو سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵ شده است.

فروشگاه‌های آنلاین درحال نابود کردن خرده فروشی سنتی هستند

این نمودار نشان می‌دهد که در سال ۲۰۰۸ هر فرد به طور متوسط در ماه ۷ بار از هایپرمارکت‌ها و خرده فروشی‌های سنتی خرید داشته ولی این رقم در سال ۲۰۱۵ به ۴٫۷ بار در ماه رسیده است. این درحالی است که در سال ۲۰۰۸ هر فرد به طور میانگین تنها یک بار از فروشگاه‌های آنلاین خرید داشته است ولی این آمار هم اکنون به ۶٫۵ بار در ماه رسیده است.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan