توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

پل معلق مشگین شهر

دلیل زیبایی شگفت انگیز پل معلق مشگین شهر این است که بر روی یک دره سرسبز و زیبا ساخته شده است. یک سر این دره به قله زیبای سبلان می‌رسد و در سمت دیگر آن طبیعت زیبا و جنگلی قرار دارد که به منطقه گردشگری مشگین شهر تا گردولی معروف است. این منطقه گردشگری بزرگترین پروژه گردشگری استان اردبیل است و در قالب آن پروژه‌های دیگری مانند سایت بالن سواری و ورزش‌های هوایی، رستوران گردان و مجتمع‌های اقامتی نیز احداث شده است.

مشگین شهر یکی از شهرستان‌های استان اردبیل است که به دلیل داشتن جاذبه‌های طبیعی همانند قله سبلان، منطقه حفاظت شده شیروان دره، گرم‌ترین چشمه آبگرم دنیا، جنگل‌های بکر و آب و هوای کوهستانی و معتدل مورد توجه گردشگران است.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan