توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

زیباترین چشم اندازها برای گردشگری و مسافرت

با اینکه در هر صورت رفتن به ساحل اتفاق خیلی جالبی است اما حضو در چنین ساحلی حتما هیجان انگیز خواهد بود و فضایی متفاوت با دیگر ساحل‌های دنیا خواهد داشت. ساحل این جزیره یکی از نقاط بی‌نظیر دنیاست که حتی فیلم‌هایی را نیز در آن تصویربرداری کرده‌اند.


مناظر دیدنی

باغ خدایان در هاوایی

یک باغ خاص از جنس سنگ در هاوایی که انواع متفاوتی از تخته سنگ‌ها را در خود جای داده است. فضای متفاوتی که در این منطقه وجود دارد به مهمانان مجموعه‌ای از تخته سنگ‌هایی با ابعاد، سایزها و رنگ‌های متفاوتی را پیشنهاد می‌دهد که البته همه آن‌ها به دلایل طبیعی تغییر شکل‌هایی به خودشان داده‌اند.

مناظر دیدنی

هامپی در هند

یکی دیگر از نقاطی که مجموعه‌ای از سنگ‌ها را به شکل منحصر به فردی در خود جای داده است، در این جا سنگ‌های بزرگ و کوچکی را می‌توان دید که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، همچنین از میان این صخره‌ها رودی می‌گذرد و از همین رو این مکان جای مناسبی برای توریست‌هایی است که می‌خواهند سنگ‌ها را ببییند و در عین حال از طبیعت را هم در کنار آن داشته باشند.

مناظر دیدنی

گویلین در چین

این شهر از مکان‌های دیدنی است که هر ساله توریست‌های زیادی برای تماشایش می‌روند. در این‌جا چشم‌اندازهای فوق العاده‌ای را می‌توان دید و همچنین با قایق‌هایی که در مسیرهای رودی قرار گرفته، می‌توان از غارهای رنگی مسیر دیدن کردو این منطقه جای آرامی است که سنگ آهک به آرامی حتا و هوای جلال و شکوه را به منطقه داده است.

مناظر دیدنی

جنگل سنگ در چین

این چنگل بسیار جذاب، چشم‌انداز خیلی فوق العاده‌ای هم دارد که به تماش نشستن برخی از بخش‌های آن مانند دیدن یک تابلوی نقاشی است. این زیبایی‌ها هم برای توریست‌ها جذابیت بالایی دارد هم برای عکاس‌ها و از همین رو عکس‌های زیادی از این منطقه را می‌توان دید که هر کدام به تنهایی از آدم‌ها برای حضور در این بخش دعوت می‌کنند.

مناظر دیدنی

کاپودیکا در ترکیه

کاپادیکا چشم‌اندازی کاملا رویایی و مانند فیلم‌ها دارد. در صحرای تریکه مجموعه‌ای از سنگ‌هایی با ابعاد مختلف را می‌توان دید که با رنگ‌های روشنی دیده می‌شوند و تصاویر زیبایی در کنار یکدیگر می‌سازند. این منطقه که از آن به عنوان شهر پریان یاد می‌شود بالن سواری دارد که از آن می‌توان به عنوان هدیه‌ای دوست داشتنی یاد کرد که امکان پرواز بر فراز این چشم انداز زیبا را فراهم کرده است.

مناظر دیدنی

دریاچه خالدار در کانادا

این دریاچه عجیب با دایره‌های رنگی پوشیده شده که مانند خال‌های عجیب و متفاتی به نظر می‌رسند. این رنگ‌ها از انعکاس نورآاسمان به دست می‌آیند و کوچکترین تفاوت در حال و هوای محیط را در خودشان نشان می‌دهند. البته این دریاچه خاصیت‌های درمانی هم دارد و البته حتما جای هیجان انگیزی برای آن دسته از توریست‌هایی است که به دنبال چشم‌اندازهای متفاوت و خاص هستند.

مناظر دیدنی

رودخانه سرخ در اسپانیا

بدون شک یکی از تصاویر زیبا در دنیا را دارد و با هر بار دیدن آن به رازی که در خودش مخفسی کرده بیشتر فکر می‌کنیم. دلیل سرخی این رودخانه آهن‌هایی است که از فعالیت‌های معدنی در اطراف آن وارد رودخانه شده است. بدون شک این رودخانه مانند بیگانه‌ای برای مردم دیگر است در حالی‌که کاملا طبیعی است و تنها رنگ متفاوتی دارد.

مناظر دیدنی

دریاچه صورتی در استرالیا

این یکی از عجیب‌ترین اتفاق‌های طبیعی در دنیاست. ممکن است دریاچه‌های سفید یا آبی‌های مختلفی را همه ما دیده باشیم، اما بدون شک رنگ صورتی برای یک دریاچه قطعا عجیب است. رنگ صورتی آب به دلیل یک نوع جلبک سبز و هلوباکتریوم‌های آبی است که رنگدانه‌های قرمز آن‌ها در آب به این شکل منعکس می‌شود. این مکان عجیب حتما یک بار ارزش دیدن دارد.

مناظر دیدنی

جاده غول‌آسا در ایرلند شمالی

این راه اقیانوسی به راحتی می‌تواند توریست‌های زیادی را به سمت خودش بکشاند. این منطقه شامل بیش از چهل هزار استوانه است که نتیجه فوران‌های آتش نشانی بوده‌اند. در نهایت باید گفت که فعل و انفعالات طبیعی باعث به وجود آمدن ستون‌های جذابی شده است که توریست‌‌ها را به این منطقه می‌کشاند.

مناظر دیدنی

چشمه‌های خون گرم در ژاپن

این جاذبه طبیعی و عجیب هم ژاپنی‌ها و هم توریست‌های دیگر را راغب می‌کند که برای تماشای این منطقه بیایند. رنگ قرمزی که در آب وجود دارد، ناشی از میزان بالای آهن در آن است. این منطقه را در ژاپن به عنوان جهنم می‌شناسند و به دلیل وجود بخار آب گرم زیاد، تنفس نیز کار سختی است، با این حال از این منطقه برای اهداف درمانی استفاده‌های زیادی می‌شود.

مناظر دیدنی

بیستی بدلنز در نیومکزیکو امریکا

برون شک برای این منطقه می‌توان عنوان اثر سورئال را گذاشت. این منطقه پر از تپه‌های موج‌دار رنگی است که به دلیل درخششی که در محیط وجود دارد، حتی عجیب‌تر به نظر می‌رسند. سنگ‌ها در این بخش از زمین به شکل عجیبی خورده شده‌اند و بدون شک بیستی بدلنز یکی از زیباترین مناظر جهان است که همه این زیبایی را از رنگ‌ها و طبیعت حقیقی خودش گرفته است.

مناظر دیدنی

پارک ملی اولوراکاتا در استرالیا

یکی از مکان‌های ارزشمند این لیست همین پارک کلی استرالیاست. گنبدهای بزرگ سنگی و قرمزی که از میان صحرای استرالیا سر بر آورده‌اند و چشم‌انداز منحصر به فردی را با ماسه‌ها و سنگ‌ریزی‌های قرمز به وجود آورده‌اند. جالب است بدانید که در این منطقه مردم بومی همچنان زندگی می‌کنند و احتمالا هر روز با دیدن این چشم‌انداز روز خودشان را آغاز می‌کنند.

مناظر دیدنی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan