توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

سفر به گرانترین برج های دنیا

سفری به گران ترین برج های دنیا

برنج پرنسس دبی

این آسمان خراش 101 طبقه، برجی مسکونی در دبی است که در مجاورت برج خلیفه ساخته شده و با ارتفاع 414 متری، بلندترین برج مسکونی دنیاست. این پروژه که ساخت آن در سال 2006 شروع شده و در سال 2012 افتتاح شد، و 17.2 میلیارد دلار هزینه دربر داشته است.

سفری به گران ترین برج های دنیا


هتل Cosmopolitan در لاس وگاس

این هتل 52 طبقه لوکس با هزینه نزدیک به 90.3 میلیارد دلار، توسط طراح آلمانی و با حمایت مالی یک بانک آلمانی ساخته شده و دارای دو برج است. در سال 2014 با قیمت 73.1 میلیارد دلار به فروش گذاشته شد و شامل 3 هزار اتاق، مرکز گفتگوهای روزمره و مرکز تجارت با مساحت 222 هزار و 934 فوت مربع است. اینها تنها تسهیلات این هتل نیستند و یک استخر و آبگرم درمانی با ظرفیت 1800 نفر، از ویژگی های برجسته و بی همتای آن است.

سفری به گران ترین برج های دنیا


تفرجگاه ساحلی سنگاپور

این تفرجگاه با برآورد 5.5 میلیارد دلار، گران ترین تفرجگاه ساحلی در دنیا بوده و مساحتی بالغ بر 5.15 هکتار دارد. این سازه شامل چند رستوران، هتل، مرکز نمایش، تئاتر و مرکز سرگرمی است و در سال 2010 افتتاح شده و چشم اندازهایی پانورامیکی رو به خط افق سنگاپور دارد. 2561 اتاق و سوییت لوکس در مجاورت پارک آبی سنگاپور و استخرهای شنای نامحدود از سایر تسهیلات این تفرجگاه گران به شمار می روند.

سفری به گران ترین برج های دنیا


هتل سنتوسا در سنگاپور

این هتل، سومین هتل گران دنیاست که توسط گروه مهندسی مالزیایی Grntingساخته شده و مساحتی بالغ بر 49 هکتار دارد. در اطراف این هتل یک پارک بزرگ ساخته شده که با الهام از تم ماداگاسکاری است و یادآور مصر باستان است.

سفری به گران ترین برج های دنیا


مرکز تجاری One World در نیویورک

این مرکز تجاری مدرن در نیویورک با ارتفاع 1451 فوت و 104 طبقه، بلندترین سازه معماری در آمریکاست. این آسمانخراش عظیم، بیشتر با عنوان «برج آزادی» معروف است. گفته می شود این مرکز تجاری جایگزین مرکز تجارت جهانی شده که در حادثه یازدهم سپتامبر از بین رفته است. ساخت این سازه در سال 2006 آغاز شد و در آوریل 2013 به اتمام رسید. 

«دیوید چیلد» با الهام از سبک مدرن، طراحی این پروژه را برعهده داشته است. دیوارهای بتنی با فن آوری نانوی این برجی به خوبی در برابر زلزله و طوفان مقاوم است. دارای 71 واحد اداری، مدیریت خدمات عمومی با مساحت 19 هزار فوت مربع و موزه ای از آثار منهدم شده در حادثه یازدهم سپتامبر است. این مرکز تجاری به 11 متروی نیویورک، پایانه مسافربری و مرکز حمل و نقل WTC مرتبط است.

سفری به گران ترین برج های دنیا


برج البیت در مکه

این آسمان خراش عظیم 120 طبقه، گران ترین آسمان خراش دنیاست که در مجاورت مسجدالحرام ساخته شده است. این سازه گنجایش حدود 100 هزار نفر را دارد. این هتل برزگ، محل اجتماع حجاج مکه است.

سفری به گران ترین برج های دنیا


مجتمع ونتین در ماکائو

این سازه زیبا در قلب ماکائو، توسط یک کمپانی معروف آمریکایی با عنوان Las Vegas Sands طراحی شده و در آگوست 2007 افتتاح شده است. مساحت آن 98 هزار مترمربع بوده و بزرگترین محل بازی های کازینو در دنیاست.دارای 3000 سوییت بوده و ظرفیت 150 هزار نفر را دارد. در مجموع 30 رستوران در داخل این سازه بزرگ قرار دارد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan