توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

سخت جان ترین توپ دنیا

توپ گلف

توپ گلف از آن دسته وسایلی است که باید گفت که هیچ جانبه نمی شند و هر تلاشی برای خرد کردنش بی نتیجه باقی می ماند. این توپ در ظاهر کوچک، حتی زیر غلتک هم دوام می آورد و اتفاقی برایش روی نمی دهد. 

دلیل این دوام و استحکام، استفاده از مواد لاستیکی در ساخت این توپ است که به آن خاصیت نشکن بودن بخشیده و طول عمر این محصول را افزایش می دهد. 

نهایت اتفاقی که ممکن است برای این توپ روی دهد، تغییر شکل جزیی است. 

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan