توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

اخبار؛صدور مجوز فروش ۱۰۶ هواپیمای ایرباس به ایران از طرف وزارت خزانه داری آمریکا

وزارت خزانه داری آمریکا به شرکت ایرباس اجازه داد ۱۰۶ هواپیمای تجاری به شرکت هواپیمایی دولتی ایران ایر بفروشد. خبرگزاری رویترز می گوید یک منبع آگاه این مطلب را روز سه شنبه اعلام کرد. رویترز به نقل از این منبع که نخواسته هویتش منتشر شود، گزارش داد اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری، موسوم به اوفک، روز دوشنبه این مجوز را صادر کرده است. شرکت ایرباس در فرانسه مستقر است اما به خاطر اینکه دست کم ۱۰ درصد تجهیزات به کار رفته در هواپیماهایش ساخت آمریکا است، باید برای فروش هواپیما به ایران از ایالات متحده اجازه بگیرد. هفته گذشته، گروهی از قانون گذاران آمریکایی طرحی را تصویب کردند که فروش هواپیماهای تجاری به ایران را منع می کند. این مصوبه اگر با وتوی رئیس جمهوری آمریکا مواجه نشود، مانع فروش هواپیماهای مسافربری بوئینگ به ایران خواهد شد.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan