توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

هوش مالی چیست؟

👈 برای مثال اگر 10 میلیون تومان بدست آورم و 20 درصد آن را برای هزینه بپردازم، در برابر کسی که 10 میلیون تومان بدست آورد و 50 درصد آن را برای هزینه بپردازد، دارای هوش مالی بالاتری هستم.

🗯 در این مثال شخصی که بعد از کسر هزینه ها 8 میلیون تومان درآمد خالص دارد، دارای هوش مالی بالاتری نسبت به کسی است که پسر از کسر هزینه ها، 5 میلیون تومان برایش باقیمانده است. هردوی این اشخاص هوش مالی دارند. اما کسی که پول بیشتری برای خود نگه میدارد، هوش مالی بالاتری دارد.

❄️ به بیان دیگر هوش مالی، آن هوشی است که ما استفاده می کنیم تا مسائل مالی خاص خود را برطرف کنیم. هوش مالی باعث می شود فرصت هایی را خلق و یا از فرصت هایی که دیگران نمی توانند ببینند، استفاده کنیم.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan