توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

عید را بر فراز آسمان ها جشن بگیرید!

مینودشت یکی از این جاذبه هاست که به واسطه ارتفاعاتش قطب پاراگلایدر ایران نام گرفته است. در مینودشت امسال از ۹ تا ۱۱ فروردین جشنواره پاراگلایدر برگزار خواهد شد و تعدادی از خلبانان حرفه ای پاراگلایدر از فراز آسمان هدف‌های زمینی را نشانه خواهند گرفت و با نوک پا قدرت هدف گیری خود را به مسابقه خواهند گذاشت. 

پرواز با پاراگلایدر مینودشت- عید را بر فراز آسمان ها جشن بگیرید!

 

 نگران نباشید؛ چرا که می توانید بصورت تفریحی یک پرواز هیجان انگیز ۱۵ دقیقه ای را همراه با مربیان حرفه ای تجربه کنید. برای این کار می توانید در سفر به گلستان به مینو دشت، سایت پروازی پرسه بروید و روزی خاطره انگیز را در کوله بار سفر خود ثبت کنید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan