توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

گردشگری یکی از پول‌ساز‌ترین صنایع دنیا

از طرف دیگر گردشگر بعد دیگری از انسانیت و نوع‌دوستی را بر روی جهانیان در دنیای خشونت‌آمیز امروز نشان می‌دهد، تبادل فرهنگی میان گردشگران و کشور میزبان باعث تبادل فرهنگ می‌شود و انسان‌ها را به هم نزدیک‌تر می‌کند، ایران به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های دنیا دارنده کهن‌ترین آثار فرهنگی جهان جذابیت زیادی برای گردشگران خارجی دارد، از این رو شرکت در نمایشگاهای کشورهای مختلف می‌تواند نقش زیادی در توسعه این صنعت مهم در کشور داشته باشد. از این رو پس از روی کار آمدن دولت حسن روحانی، جمهوری اسلامی ایران در 35 نمایشگاه بین‌المللی شرکت کرده است تا بتوانیم از ظرفیت‌های آنها استفاده کنیم.

نمایشگاه‌های بین‌المللی دارای دو بخش عمومی و اختصاصی هستند، به معنی آن که مردم تنها برای دو روز می‌توانند از این نمایشگاه‌ها دیدن کنند. از نظر اختصاصی، نمایشگاهی بین‌المللی شناخته شده که شرایط تجارت را برای بخش خصوصی، ارائه‌دهندی خدمات و خریداران خدمات در این صنعت فراهم می‌کند. شرکت در این نمایشگاه صرف‌نظر از مسائل اقتصادی می‌تواند جنبه مثبت و واقعی کشورمان را به جهانیان نشان دهد. چراکه سال‌های سال رسانه‌ها و تبلیغات گران غربی تلاش کرده‌اند چهره ایران را بین جهانیان مخدوش کنند، اما خوشبختانه با تدابیر دولت تدبیر و امید این نگاه پس از برجام تغییر کرد و شاهد افزایش ورود گردشگران به کشور هستیم. با این وجود همچنان برای اثبات تأثیر برجام در صنعت گردشگری و اقتصادی کشور باید چشم به آینده دوخت.

منبع: خبرگزاری میراث آریا 

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan