توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

شغل دوم داشته باشید

۱. آموزش آنلاین

تدریس شاید برای برخی شغل دوم یا شغل اصلی باشد، اما یکی از مهمترین مشکلات تدریس خصوصی یا برگزاری کلاس های شخصی، عدم اعتماد متقابل افراد است که باعث شده تا افراد با استعداد نتوانند از توانایی تدریس شان استفاده کنند. اما کلاس های آنلاین این امکان را به شما می‌دهد که در هر مکانی که باشید بتوانید درآمد بیشتر کسب کنید. سایت هایی مثل کافه تدریس  به شما این امکان را می دهند تا کلاس های خودتان را برگزار کنید یا حتی با توجه به توانایی تان کلاس های مختلف برای شما برگزار می کنند.

۲. نویسنده محتوا

اگر قلم خوبی دارید یا سابقه نوشتن دارید، پس از استعدادتان استفاده کنید و درآمد بیشتر کسب کنید. افراد بسیاری وجود دارند که برای بخش های مختلفی از سایت یا وبلاگشان نیاز به محتوا دارند و این بخش از کارشان را برون سپاری می کنند. سایت هایی مثل انجام میدم و پونیشا این امکان را در  اختیار شما می گذارند که از این فرصت ها را پیدا کنید و از استعداد و زمان خالی تان درآمد داشته باشید.

۳. خرید و فروش سهام

سرمایه گذاری در بازار سهام شغل دوم تقریبا تمام افراد موفق در دنیاست. البته ورود به این بازار باید با اطلاعات کافی باشد و لازم است برای آموزش آن زمان بگذارید اما پس از آشنایی کامل خواهید دید که با صرف ۲تا ۳ ساعت در روز می توانید درآمد بیشتر از شغل اصلیتان داشته باشید. بازار بورس و سهام این امکان را به شما می دهد تا با مبلغ کم بتوانید در صنایع مختلف سرمایه گذاری کنید و با تغییرات اقتصادی دچار بحران های مالی نشوید. برای شروع می توانید ار کارگزاری های معتبر بورس یا صندوق های سرمایه گذاری استفاده کنید.

۴. تایپ کنید

در تایپ کردن مهارت دارید؟ به دنبال یک کار پاره وقت بدون دردسر هستید؟ چه کاری بهتر از تایپ. موسسات زیادی هستند که بر اساس پروژه یا مدت زمان با شما قرارداد می‌بندند و کارهای مختلف تایپی را به شما واگذار می کنند. اگر به دنبال شغل دوم هستید و می خواهید خیلی سریع به درآمد برسید، در مدت کوتاهی تایپ ده انگشتی را یاد بگیرید و شروع به دریافت سفارش کنید.

۵. مترجمی

اگر به یک یا چند زبان دیگر علاوه بر زبان مادری مسلط هستید، می توانید با پذیرفتن پروژه های مختلف ترجمه از این استعدادتان درآمد بیشتر کسب کنید. برای شروع هم می‌توانید به عنوان کارمند پاره وقت در دارالترجمه یا موسسات مترجمی استخدام شوید و هم می توانید به صورت دور کاری پروژه قبول کنید.

۶. فروش دست دوم ها

برای داشتن درآمد بیشتر حتما لازم نیست که استعداد خاصی داشته باشید. کافی است کمی دقیق تر به اطرافتان نگاه کنید، وسایل زیادی وجود دارند که مدت زمان ریادی است از آنها استفاده نکرده اید گاهی وسایل نویی هستند که هرگز برایتان کاربردی نبوده اند. پس دست به کار شوید و لیستی از آنها تهیه کنید و قیمت منصفانه‌ای برای هر کدام تعیین کنید و در سایت های مختلف فروش لوازم دست دوم مثل دیوار، شیپور و…. قرار دهید.

۷. راننده آنلاین

کسی نیست که با اسنپ و تپسی و برنامه های این چنینی آشنا نباشد و تبلیغات آن را ندیده باشد. اگر ماشین دارید و درآمد بیشتر را دوست دارید دست به  کار شوید. به یکی از این شرکت ها مراجعه کنید و به عنوان راننده ثبت نام کنید، یکی از محاسن این کار این است که در هر زمان که فرصت داشتید می توانید کار کنید و مجبور به پر کردن ساعت کاری یا حضور مداوم در یکجا نیست. بنابراین حتی از رفت و آمدهای ساده مثل منزل به محل کارتان هم می توانید پول درآورید و چی بهتر از این.

۸. انتشار ویدئوهای آموزشی

همانطور که از برگزاری کلاس های آنلاین می توانید درآمد داشته باشید، بسته به حرفه ای که در آن متخصص هستید می توانید با تولید ویدئو های آموزشی هم درآمد کسب کنید. سایت هایی مثل فرانش این امکان را در اختیار شما می گذارند که آموزش های ویدئویی خود را به هزاران نفر بفروشید و  علاوه بر درآمد بیشتر اعتبار بیشتری برای خودتان به عنوان یک استاد پیدا کنید.

۹. فروش کیک و دسر

دست پخت خوبی دارید؟ یا کارتان به شکلی است که در طول روز بیکارید و به درآمد بیشتر فکر می کنید؟ چه چیزی لذیذتر از خوراکی؟ رستوران ها و کافه های زیادی هستند که از کیک و دسرهای خانگی استقبال می کنند. خوبی این کار این است که بر اساس سفارشی که گرفته اید تولید می کنید و با تولید اضافه مواجه نیستید. کافی است از آشپزی لذت ببرید و کمی خلاقیت را چاشنی کارتان کنید.

۱۰.  کارهای هنری

فروش کارهای هنری یکی از متداول ترین شغل های دنیاست. کمی استعداد، خلاقیت و پشت کار می تواند منجر به ساخت دست سازهای هنری شود که به درآمد بیشتر شما کمک کند. اگر هنر خاصی دارید می توانید چند نمونه از آن را تولید کنید و عکس های جداب و واقعی از آنها تهیه کنید و در سایت های مختلف مثل انجام می‌دم و.. قرار دهید. پس از دریافت سفارش می توانید یک بازه زمانی برای تحویل آن مشخص کنید و در طول ۱تا ۲ روز آن را بدست مشتری برسانید.

شاید هرکدام از موارد بالا شغل اصلی شما باشند و به صورت حرفه ای تر روی آن متمرکز باشید همچنین اگر تا به امروز به شغل دوم فکر نکرده اید یکی از این موارد که با رفتار و خصوصیات شما بیشتر همسو است را انتخاب و شروع کنید. به نظر شما بهترین مشاغل دوم کدام ها هستند؟

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan