توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

نمایش کلاه خودی دو هزار ساله در موزه ملی

طبق گفته های مسئول بخش تاریخی موزه ملی، در ایران باستان به خصوص در دوره اشکانیان از جنگ افزارها و زره های زیادی استفاده میشده و این وسایل در قلمروی امپراتوری ها کاربرد زیادی داشته است. در بهمن سال ۱۳۸۱ گروهی از غواصان در شهرستان گناوه بررسی های باستان شناسی انجام دادند و موفق شدند مجموعه ای از سفال ها و جنگ افزارهای دوره اشکانی را کشف کنند که بخشی از آن ها در اختیار موزه ملی ایران قرار گرفت. در میان آثار کشف شده کلاه خودی فولادی بسیار ارزشمند وجود داشت که هنر و فن فلزکاری به کار رفته در آن بسیار چشمگیر است. در ساخت این کلاه خود از فن ریخته گری و چکش کاری به شیوه ای کاملا ماهرانه استفاده شده و برای تزئین آن از نوارهای نقره بر لبه ها و به شکل ستاره در سطوح مختلف آن استفاده شده است.
موزه ملی
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan