توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

راهنمای خرید کوله پشتی برای زنان

اندازه:

بهترین سایز کوله پشتی

اگر بدانید و بتوانید ابزارها و لوازم سفر درست و مناسبی را انتخاب کنید آنگاه اندازه کوله پشتی شما نیز بسیار کم خواهد کرد. عموما اندازه کوله پشتیها را به لیتر می گویند. ابتدا شاید به نظرتان کوله پشتی ۷۰ لیتری برای سفرهایتان مناسب باشد. اما اگر اقلام ضروری سفر خود را صحیح انتخاب کرده باشید آنگاه سایز کوله پشتی شما حتی به ۴۰ لیتر هم کاهش یابد. فراموش نکنید که در صورت نیاز به استفاده از هواپیما، قطار و وسایل حمل و نقل متفاوت باید حجم کوله پشتی شما متناسب با استانداردهای آن‌ها باشد تا هزینه‌های اضافی روی بلیت شما محاسبه نگردد.

جنسیت:

کوله پشتی های زنانه

شاید باورتان نشود اما جنسیت در انتخاب کوله پشتی مهم است. تفاوت کوله پشتی های زنانه و مردانه صرفاً در زیبایی ظاهری و رنگ آن‌ها نیست. زنان و مردان تفاوتهای فیزیولوژیکی دارند که باعث می‌شود کوله پشتی های طراحی شده برای هر کدام متفاوت از دیگری باشد. بطور مثال مردها شانه های عریضتر داشته و مرکز ثقل کوله پشتی می‌تواند به شانه های آن‌ها نزدیکتر باشد. اما برای خانمها بهتر است با توجه به اینکه استخوان بندی تحتانی بدنشان بزرگ‌تر و قوی‌تر است مرکز ثقل کوله به پایین آن نزدیک باشد.

زیپ های کوله:

کوله پشتی زیپ دار

برخی کوله ها فقط از بالا باید آن‌ها را باز کرد و وسایل را در آن‌ها گذاشت. این به معنی آن است که وسایلی که ته کوله هستند باید در طول حرکت کمترین احتمال نیاز به آن‌ها وجود داشته باشد. اما امروزه بسیاری از کوله ها زیپ های متعدد داشته و از حتی از جلوی آن‌ها هم امکان دسترسی به محتویات درون آن‌ها میسر است. برخی از کوله ها هم هم از بالا، هم پایین و هم از جلو زیپهایی برای دسترسی به محتویات درونشان را طراحی کرده‌اند.

کوله های جفتی:

چگونه یک کوله پشتی مناسب بخریم

برخی از کوله ها دارای بخشی هستند که در طول گردشهای روزانه می‌توانند توسط زیپی از کوله اصلی جدا شده و وسایل کمتر و ضروری گردش روزانه یا چند ساعته شما را در خود جای دهند. شاید خرید این کوله ها انتخاب صحیحی برای گردشگری و سفر شما باشد. اما به هر حال پیشنهاد می‌کنیم که حتماً یک کوله پشتی کوچکتر و کم حجم نیز برای حمل و نقل وسایل مورد نیاز در طول سفر داشته باشید که با آن بتوانید راحتتر به گردش های درون شهری در سفر خود بپردازید.

قیمت:

راهنمای خرید کوله پشتی سفر

مسلماً قیمت یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب کوله پشتی خواهد بود. اما به نظر ما بهتر است کمی برای خرید کوله پشتی دست و دلباز هم باشید. در صورت خرید یک کوله خوب و مناسب می‌توانید از آن سالیان سال بهره ببرید و آن را همراه خود در همه انواع سفرها داشته باشید. پس ارزشش را دارد که با دقت و صرف زمان و هزینه متناسب برای خود کوله پشتی تهیه کنید که از امکانات و توانایی آن جهت همراهی شما در انواع متفاوت سفرها مطمئن باشید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan