توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

مقاصد رومانتیک و عاشقانه

  1. چارلستون در کارولینای جنوبی

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

مردم محلی دوستانه و جذابیت غربی به همراه معماری قبل از جنگهای داخلی آمریکا و گالری های هنری و درختان ماگنولیا باستانی این شهر را به مقصد رومانتیکی برای عاشقان بدل کرده است. زوج هایی که دوستدار غذا هستند از فرهنگ غذای این شهر شگفت زده می‌شوند و همچنین  رنگین کمان رنگ پریده صبحگاهی زود هنگام این شهر دیدنی می‌باشد.

  1. سانفرانسیسکو در کالیفرنیا

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

در محله اقیانوس آرام با خانه های نمادین دوره ویکتوریایی حس یک سفر عاشقانه به این شهر را لمس خواهید کرد. با رفتن به پارک گلدن گیت می‌توانید نمای عالی از پل مشهور این شهر را داشته باشید. دکتر ریکت محلی مورد علاقه برای نمایش کمدی و موسیقی زیرزمینی است و در بین موزه ها بهتر است مجموعه هنر آمریکایی د یانگ نیز دیده شود. تماشای غروب خورشید و  چراغهای خلیج نیز چشم نواز است.

  1. سانتاباربارا در کالیفرنیا

سواحل نیمه استوایی آمریکا برای آنهایی که به دنبال سوختن در آتش عشق هستند. آب و هوایی عالی در همه فصلهای سال در انتظار شما است. این شهر در بین کوه های سانتا یونز و اقیانوس آرام قرار دارد و معماری اسپانیایی آن مشهور است. مأموریت ۲۰۰ ساله سانتا باربارا و باغهای گل رز آن به همراه ساحل پروانه که مناسب برای آفتاب گرفتن است با چشم اندازی از دلفین ها و نهنگ ها ارزش یک ماه عسل رومانتیک را بر عهده می‌گیرند.

  1. هونولولو در هاوایی

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

این روزها جزیره اوهو در هونولولو به بیش از یک مقصد گردشگری گرمسیری مبدل شده است. شکوفه های دریایی شور، کیلومترها آب فیروزه ای و هجمه ای از بوتیک های جدید و رستوران ها این منطقه را به محلی برای ماه عسل تبدیل می‌کند. با جت اسکی با یکدیگر روی آب اقیانوس بجنگید و یا به ماهیگیری در آبگیرها و دریاچه ها اطراف جزیره بروید. مهمتر از همه طلوع و غروب آفتاب را با هم از روی امواج اقیانوس به نظاره بنشینید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan