توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

جاذبه های دیدنی شهر سارانسک روسیه

کلیساها مهم سارانسک:

سنت جان: این کلیسا در سال ۱۶۹۳ ساخته شده و به عنوان قدیمی ترین سازه در استان موردوویا می‌باشد.

سنت فیودور: کلیسای مدرنی که در سال ۲۰۰۱ در دوران احیای مسیحیت ارتدوکس در روسیه شروع به ساخت شده و در سال ۲۰۰۶ با ظرفیت حدود ۳ هزار نفر توانسته نمایشی باشکوه از روسیه مدرن ارتدوکس را به تصویر بکشد.

موزه های سارانسک:

موزه ملی هنر موردووین: موزه ای از آثار هنرمندان به نام موردوویا می‌باشد. از جمله آن هنرمندان می‌توان به Stepan Erzia، F. Sychkov و I. Makarov از هنرمندان معاصر در کنار سایر هنرمندان قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی اشاره کرد.

موزه فرهنگ فولکلور: به عنوان شعبه‌ای از موزه هنر ملی در سال ۱۹۹۹ ساخته شده است که در آن از معماری قرن ۱۹ الهام گرفته شده است و برای احیای فرهنگ فولکلور مردم منطقه به وجود آمده است.

موزه نظامی و جنگ: یک موزه غیرعادی که موضوع آن جنگهایی است که روسیه درگیر آن بوده است. در این موزه تاریخ معاصر جنگهای روسیه که شامل جنگ جهانی دوم، جنگ افعانستان و جنگ چن چن است را به مصور خواهید دید.

تفریح و پارک:

Pushkin’s Park in Saransk

Pushkin’s Park in Saransk

پوشکین: مشهورترین و زیباترین و راحت ترین پارک برای گذراندن ساعاتی آرامش بخش در کنار خانواده با امکانات مناسب است که به ترتیب در نزدیکی هتلهای  Saransk ،Park و Admiral می‌باشد.

پارک فرهنگ و تفریح: پارکی زیبا و سرسبز و مملو از وسایل بازی و تفریحی که در نزدیکی هتلهای  Park، Saransk و Admiral می‌باشد و اوقات استراحت خوشی را برای شما فراهم می‌آورد.

استادیوم برگزاری مسابقه ایران و پرتغال:

استادیوم موردوویا که در حال حاضر برای مسابقات فوتبال جام جهانی با هزینه در حدود ۳۰۰ میلیون دلار و با ظرفیت اسمی ۴۴هزار نفر در حال ساخت می‌باشد در خیابان ولگوگرادسکی (Volgogradskaya) یازدهم قرار دارد که البته از خیابان کراسنی (Krasnaya) هم قابل دسترس است. فاصله این استادیوم تا هتل Admiral با ماشین حدود ۳.۵ کیلومتر، تا هتل Park بصورت پیاده حدود ۱.۷ کیلومتر و مسیر ماشینی حدود ۳.۵ کیلومتر و تا هتل Saransk مسیر ماشینی حدود ۱.۸ کیلومتر است.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan