توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

شهر ساحلی سوچی؛ روسیه

موزه ها:

موزه استالین: اقامتگاه تابستانی استالین که امروزه به صورت موزه در اختیار گردشگران می‌باشد.

موزه ماشینهای مسابقه: کلکسیونی از ماشینهای افسانه‌ای مسابقه فرمول یک را در این کوزه خواهید دید.

موزه تاریخ سوچی: موزه ای که تاریخ مصور سوچی را برای علاقمندان به نمایش گذاشته است.

موزه اتومبیل: کلکسیونی باورنکردنی از انواع ماشینهای قدیمی و جدید که برای غلاقمندان به اتومبیل بهشتی جذاب خواهد بود.

موزه هنر: مجموعه دیدنی و جذاب از هنر هنرمندان منطقه است که البته نباید آن را با هرمیتاژ یا لوور بخواهیم مقایسه کنیم.

مکانهای مذهبی:

در این شهر کلیساها و مکانهای مذهبی قابل توجهی وجود دارد که هرکدام جذابیتهای خاص خودش را دارد و از میان آن‌ها می‌توان به صومعه زنان Troitse، معبد Svyatogo Vladimira و Svyato-Troitsky و کلیسای سنت مایکل اشاره کرد.

تفریحات:

شهر ساحلی سوچی به غیر از ساحل دریای سیاه مملو از تفریحات آبی، آکواریوم، باغ وحش، مراکز بازی، سینما، تونل هوا، انواع پارکهای آبی و صخره نوردی می باشد. پیشنهاد ما انتخاب به ترتیب بهترین گزینه هایی است که توسط گردشگران برای شما به اشتراک گذاشته شده است. بنابراین می‌توان به مجموعه های پارک سوچی، پارک Arboretum، مجموعه آبی Amfibius، چرخ و فلک سوچی، پارک آبی Mayak، پارک Skytown، دلفیناریوم Riviera، اقیانوسیریوم Secret of the Ocean، باغ وحش آبی، تونل هوای Volshebny Polet، تراریوم،کلوپ Yacht و چارتر سوچی برای ورزشهای آبی و کرایه قایق، تفریحات زیردریایی Calypso، کلوپ غواصی Laguna و Aquazone اشاره کرد.

خرید و فروشگاهها:

مراکز خرید و فروشگاههای زیادی در شهر سوچی آماده ارائه خدمات به سیل عظیم گردشگران منطقه می‌باشد که از آن میان می‌توان به بزرگ بازار Moremall، Mall city Plaza و Mandarin اشاره کرد.

رستورانها:

در شهر سوچی بالغ بر هزار رستوران با انواع غذاها و خدمات متنوع وجود دارد از غذای سنتی و بومی روسی، دریایی، ایتالیایی، ژاپنی، چینی، فست فود تا انواع کافه ها که تجربه‌ هر کدام از آن‌ها لذتی وصف ناشدنی را در اختیار شما قرار خواهد داد. اما از میان این همه بر اساس نظر بسیاری از گردشگران جهانی پیشنهاداتی برای شما داریم.

  • رستوران Khmeli & Suneli و Belye Nochi برای غذاهای روسی و بومی
  • رستوران لوکس و گران Baran Rapan، رستوران Soho و Yapona برای غذاهای ژاپنی و سوشی
  • رستورانChyo? Kharcho! برای کبابهای قفقازی را به خاطر داشته باشید.

در نهایت پشنهاد می‌کنیم اگر فرصتی داشتید حتماً به ترمینال عبور و مرور دریایی شهر سوچی هم بروید و از ترافیک خاص آن و تجربه فرهنگ شهری و مغازه های معمولی و مردم عادی شهر هم لذت ببرید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan