توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

CIP؛ فرصتی برای مهمان‌نوازی

CIP شامل چه خدماتی می‌شود؟

تحویل بار و چمدان: اگر زمانی که بلیط پروازتان را خریداری می‌کنید، برای دریافت CIP هم درخواست بدهید، به محض ورودتان به فرودگاه از خدمات آن بهره خواهید برد. همین که وارد فرودگاه شوید، پرسنل CIP چمدان و بارهایتان را تحویل می‌گیرند و شما را به سالن CIP هدایت می‌کنند. از این به بعد تا پایان سفر دیگر مجبور نخواهید بود، چمدان‌ و بارتان را با خودتان این طرف و آن طرف بکشید.

چک این و صدور کارت پرواز: کارکنان بخش CIP بعد از چمدان و بار، مدارک‌تان را تحویل می‌گیرند تا مراحل دریافت کارت پروازتان را انجام دهند.

جای مناسب برای استراحت: از آن‌جایی که همیشه باید حداقل ۲ ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید، با دریافت خدمات CIP، تمام کارهایتان در فرودگاه توسط پرسنل CIP انجام می‌شود و می‌توانید این زمان را به استراحت بگذرانید. سالن راحت، مجلل و تمیز CIP مکان مناسبی برای سپری کردن زمان پیش از پرواز است. تمام شرایط رفاهی برای استراحتی هرچند کوتاه، در این سالن فراهم شده است.

CIP فرودگاه مهرآبادپذیرایی: طی مدت انتظار برای پرواز، با انواع اسنک‌های لذیذ، شیرینی‌ها خوشمزه و نوشیدنی‌های گوارا از شما پذیرایی می‌شود.

سوییت‌های مجهز: اگر مدت زمان انتظارتان بیشتر باشد، می‌توانید برای استراحتی طولانی‌تر به سوئیت‌های سالن CIP بروید. این سوئیت‌ها، مجهز به تختخواب‌هایی راحت، سرویس بهداشتی و تلویزیون هستند و به جای رفتن به هتل می‌توانید از این سوییت‌ها استفاده کنید.

 

ترانسفر با خودروهای لوکس: درنهایت پس از پایان زمان انتظار، کارت پرواز را تحویل‌تان می‌دهند، راننده‌های CIP حدود یک ربع قبل از پرواز با خودروهای لوکس و بعد از عبور از گیت‌های اختصاصی، شما را پای هواپیما می‌رسانند. علاوه بر این اگر بخواهید، خودروهای CIP از درب منزل تا فرودگاه همراهی‌تان ‌کنند، فقط کافی است هزینه‌ی این خدمت را به طور جداگانه پرداخت کنید.

سایر خدمات: سالن کنفرانس، نمازخانه و کافی‌شاپ نیز از دیگر فضاهایی است که برای راحتی مسافران در سالن CIP درنظر گرفته شده است.

کدام فرودگاه‌ها خدمات CIP دارند؟

در حال حاضر خدمات CIP در فرودگاه مهرآباد تهران ارائه می‌شود و مسافران می‌توانند برای برخورداری از رفاه بیشتر از این خدمات استفاده کنند. سالن CIP در طبقه‌ی بالای ترمینال ۱ فرودگاه مهرآباد واقع شده است. تعدادی فروشگاه هم در اطراف این سالن وجود دارد و مسافرانی که پیش از پرواز موفق به خرید نشده‌اند، می‌توانند از این موقعیت استفاده کنند.

علی‌بابا تنها سامانه‌ی آنلاین برای دریافت خدمات CIP

علی‌بابا تنها سامانه‌ای است که در آن می‌توانید خدمات CIP را به طور آنلاین درخواست کنید. هنگامی که در حال خرید آنلاین بلیط پروازتان هستید، می‌توانید خدمات CIP را برای پروازهایی که مبدأشان فرودگاه مهرآباد است، انتخاب کنید. هم اکنون هزینه‌ی بهره‌مندی از این خدمات لوکس و خاص، ۱۵۰ هزار تومان است.

CIP، فرصتی برای مهمان‌نوازی

علاوه بر این که خودتان می‌توانید از این خدمات جذاب بهره‌مند شوید، می‌توانید از آن به عنوان یک فرصت استثنایی برای میهمان‌نوازی استفاده کنید. شما می‌توانید این خدمات را برای اقوام، دوستان یا آشنایان‌تان که از تهران عازم شهر دیگری هستند، رزرو کنید تا سفر خوشی را برایشان بسازید. علاوه بر این، می‌توانید این خدمات را برای گروه‌های بازرگانی و تجاری که با آن‌ها قرارهای کاری مهم دارید، در نظر بگیرید.

منبع: علی بابا

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan