توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

چان کیم

چان کیم یک تئوریسین کسب‌وکار، پروفسور دانشگاه INSEAD در رشته‌های استراتژی و مدیریت و مدیر موسسه استراتژی اقیانوس آبی در شهر فانتین بلو فرانسه است. وی همچنین به‌عنوان یکی از نویسندگان کتاب پرفروش استراتژی اقیانوس آبی(2005) شناخته می‌شود.

 

وی که در کره به دنیا آمده است، در مدرسه کسب‌وکار Ross دانش‌آموخته شد و درنهایت در پایان دهه 1970 در همان مدرسه فعالیت حرفه‌ای خود درزمینهٔ آموزش را شروع کرده و تا درجه پروفسور پیش رفته است. در سال 1992 به کشور فرانسه رفت و در آنجا به‌عنوان پروفسور استراتژی و مدیریت در دانشگاه INSEAD شروع به فعالیت کرد و سپس به مدیریت موسسه استراتژی اقیانوس آبی در شهر فانتین بلو فرانسه برگزیده شد.

وی به‌عنوان رئیس هیئت اجرایی در چندین مجموعه بین‌المللی و همچنین به‌عنوان عضو ناظر در مجمع جهانی اقتصاد فعالیت می‌کند.

 

ایجاد فضای بازار جدید

وی به همراه یکی از همکاران خودش بنام  Renée Mauborgneدر سال 1999 مدلی تغییر یافته از مدل معروف پورتر را ارائه کردند که طبق آن مدلی از “ابداع ارزش” معرفی می‌شود و بر اساس آن شرکت‌ها باید برای یافتن شیوه‌های جدیدی از ارائه ارزش به خارج از پارادایم فعلی خود توجه کنند.

 

استراتژی اقیانوس آبی

استراتژی اقیانوس آبی یک کتاب استراتژی است که اولین بار در سال 2005 توسط چان کیم و همکارش در موسسه استراتژی اقیانوس آبی INSEAD منتشر شد. این کتاب به باور و اعتقاد نویسندگان آن در رابطه با بهترین استراتژی‌هایی پرداخته است شرکت‌ها و کسب‌وکارها برای کسب سود فراوان و بیشترین میزان از سود باید اتخاذ نمایند. بر اساس این استراتژی کسب‌وکارها باید اقدام به ایجاد تقاضای جدید در بازار بدون رقیب کرده یا همگام با دیگر عرضه‌کنندگان در بازار فعلی به رقابت بپردازند.

 

این کتاب که توسط انتشارات دانشگاه هاروارد به پاپ رسیده است از مهم‌ترین کتاب‌ها در موزه استراتژی بوده که جزء کتب بسیار معتبر و پرفروش طبقه‌بندی می‌شود.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan