توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و اصناف وابسته

چگونه نوشابه را ترک کنیم؟!

نوشابه همچنین از چندین ماده‌ی دیگر نیز تشکیل شده که می‌توانند بر سلامتی شما تاثیر منفی بگذارند، موادی همچون رنگ‌های مصنوعی، اسیدها و ماده‌های شیمیایی دیگر. بعلاوه گاز داخل نوشابه هم می‌تواند باعث تولید نفخ شده و منجر به معده درد شود. اما با تمام این وجود، شکست عادت مصرف نوشابه می‌تواند بسیار دشوار باشد، مخصوصا اگر بصورت منظم نوشابه می‌نوشید.

ترک کردن نوشابه

در ادامه چندین نکته را خواهید خواند که می‌تواند به شما کمک کند اعتیادتان به نوشابه را محدود کنید:

  1. شما می‌توانید برای شروع، میزان مصرف نوشابه‌تان را به یک قوطی در روز، یا چند قوطی در هفته کاهش دهید. اینکه به طور ناگهانی نوشابه را کنار بگذارید به شما کمک نخواهد کرد که در طولانی مدت مصرف نوشابه را ترک کنید.
  2. سعی کنید که نوشابه را با یک نوشیدنی خوش طعم دیگر، اما کمی کم شیرین تر و کم خطر تر جایگزین کنید. آبمیوه‌های بدون شکر، آب‌های طعم‌دار و آب ساده، همگی انتخاب‌های خوبی هستند.
  3. اگر به مصرف نوشابه بهمراه ناهار، یا در راه و یا در محل کارتان عادت دارید، سعی کنید بجای نوشابه‌های گازدار، یک بطری آب بخرید. بی جهت بهانه نیاورید که خرید یا حمل آب به محل کار یا رستورانی که می‌روید برایتان سخت است. حتی بسیاری از رستوران‌ها، در منوی خود آب را به رایگان ارائه می‌دهند.
  4. در خانه نوشابه نگهداری نکنید. اگر در صورتی که نوشابه در دسترستان باشد نمی‌توانید در برابر آن مقاومت کنید، پس خودتان را گول نزنید و برای مهمان‌های ناخوانده نوشابه نخرید! هنگامی که به فروشگاه می‌روید نوشابه نخرید و در انبارتان هم نوشابه نگهداری نکنید.
  5. در عوض نوشابه انواع چای را امتحان کنید. اگر دوست داریدجدای از کنار گذاشتن نوشابه، کار بیشتری برای سلامتی‌تان انجام دهید، به سمت نوشیدن انواع چای روی ببرید، چه گرم و چه سرد. همچنین چای سبز به شما کمک خواهد کرد تا سوخت و ساز بدنتان افزایش پیدا کند، در نتیجه پتانسیلتان برای a نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا شما هم راه‌هایی برای آسان کردن کاهش یا قطع مصرف نوشابه می‌شناسید؟ لطفا آنها را با ما و خوانندگان دیگر به اشتراک بگذارید.

پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی مکانی برای فعالان صنعت گردشگری و مدیران کارآمد می باشد، جایی که به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی شود در بخش های هتلداری، ایرانگردی، جهانگردی، مدیریت و صنایع وابسته از جمله آشپزی، قنادی و مهارت های زندگی که شما را یاری دهد.
پایگاه اینترنتی توسعه گردشگری ایرانگردی و جهانگردی که متعلق به گروه مهرشادگلابچی می باشد برای یاری دانشجویان گردشگری و هتلداری و اصناف وابسته در بخش تحقیقات دانشجویی دانشجویان این مرز و بوم را یاری می دهد، از جمله خدمات دیگری که این گروه ارائه می دهد طراحی وب سایت برای ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی می باشد و پشتیبانی سایت، محتوا سازی، سئو، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، کمپین تبلیغاتی از فعالیت های این مجموعه می باشد.
Designed By Erfan Powered by Bayan